29 июня 2021

Apple вивчає можливість випуску гігантських планшетів

Apple вивчає можливість випуску гігантських планшетів
799

Apple вивчає дизайн для iPad зі збільшеним дисплеєм - компанія може випустити нові планшети протягом чотирьох років, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Bloomberg.

Інженери і дизайнери компанії ведуть роботу над створенням iPad з діагоналлю від 14 до 16 дюймів. Новий планшет може також отримати скляну задню панель з підтримкою бездротової зарядки. Гаджет зможе замінити монітор стаціонарного комп'ютера і використовуватися як додатковий екран. iPad може стати затребуваним серед графічних дизайнерів.

Наразі найбільшим планшетом вважається модель iPad Pro з дисплеєм 12,9 дюймів. У квітні компанія представила нові планшети, що відрізняються швидкою роботою – їхня продуктивність вище на 50%. Також у планшеті реалізована нова функція «У центрі уваги»: з її допомогою людина завжди залишається в кадрі, а якщо до дзвінка приєднуються інші учасники або залишають його - область кадру збільшується або зменшується.

Читайте також: Apple зняла з виробництва iPhone 12 mini через низький попит

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги