14 июля 2021

Продажі PepsiCo виросли на рекордні 13% у другому кварталі 2021 року

Продажі PepsiCo виросли на рекордні 13% у другому кварталі 2021 року
781

PepsiCo відзвітувала про найшвидше зростання продажів за останнє десятиліття. Виручка компанії в другому кварталі 2021 року зросла на 13% і досягла $19,2 млрд, тоді як аналітики очікували виручки в $17,9 млрд, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Bloomberg.

Таких показників компанії вдалося досягти завдяки тому, що північноамериканські споживачі почали повертатися в ресторани, бари і на стадіони. Під час пандемії короткочасно зріс попит на готову їжу, проте тепер споживачі знову почали їсти поза домом.

«У цьому кварталі люди раптово почали виходити на вулицю, але вже не туди, куди ходили раніше», - зазначив фінансовий директор PepsiCo Х'ю Джонстон. На громадське харчування припадає 20% бізнесу PepsiCo з виробництва напоїв і 10% снеків.

За словами Джонстона, виробничі потужності все ще не повернулися до колишнього рівня. Компанія продовжить реструктуризацію, заплановану до 2026 року.

Читайте також: PepsiCo випускає газовану воду з кофеїном Bubly Bounce

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги