23 июля 2021

Корпорація «Біосфера» відкрила новий логістичний центр в Дніпрі

Корпорація «Біосфера» відкрила новий логістичний центр в Дніпрі
1177

20 липня відбулося відкриття нового логістичного центру в м. Дніпро від корпорації «Біосфера». Логістичний центр – це новий майданчик для розвитку регіону, адже з нього продукція «Фрекен БОК», Smile, Bambikта ще понад 10 улюблених брендів, будуть відправлятися на полиці магазинів України, країн СНД, Європи та інших куточків світу. Окрім цього, сьогодні відзначається 19 років із дня заснування КПД – ключового заводу корпорації «Біосфера», на якому виробляється продукція компанії. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.


Раніше територію відреконструйованого логістичного комплексу площею 7 тисяч квадратних метрів, займав вже не функціонуючий завод. Для того, щоб будівлі надати друге життя, корпорація інвестувала 4 млн доларів, робота тривала 339 днів, використано 2000 м3бетону, 230 т металопрокату, а на новому складі створено 25 нових робочих місць.

Відкриття нового складу відбулося за участі мера міста Дніпро – Бориса Філатова, засновника та СЕО «Біосфери» - Андрія Здесенко та топ-менеджері корпорації.

У своєму вітальному слові Борис Філатов зазначив:

«Наш Дніпро славний своїми інтелектом і професіоналізмом. Для міста важливо, щоб створювалися нові робочі місця. Коли це відбувається, коли зберігається так звана спадкоємність при виробництві - це прекрасно. У всіх сферах діяльності».

Андрій Здесенко привітав співробітників корпорації із святом 19-річчя з дня початку роботи заводу КПД та поділився планами на майбутнє для компанії:

«Усе, що робить «Біосфера», - вона робить швидко, якісно та з особливою естетикою. Це стосується як брендів так і виробничо-складських локацій. Кілька років тому ми придбали цю площу у вже не працюючого виробництва та менше, ніж за рік змогли трансформувати весь простір під новий логістичний центр. Він відображає нашу потребу у розширенні. Ми збільшуємо наш потенціал майже у 2 рази і готуємося до ще більшого розвитку», - додав засновник та СЕО корпорації Андрій Здесенко.

Нагадаємо, корпорація «Біосфера» – це лідер з виробництва та дистрибуції товарів для дому та особистої гігієни в Україні, Східній Європі та Центральній Азії. Продукція компанії представлена на більш ніж 30 ринках від Естонії до Танзанії, а в продуктовому портфелі компанії понад 2 000 найменувань продукції. Сучасні потужності корпорації представлені чотирма заводами загальною виробничою площею 35 тис. м2, а також логістичними комплексами площею 18 тис. м2. Також спільно з французькою Groupe Lemoine «Біосфера» володіє заводом в Естонії площею 8,5 тис. м2.

Читайте також: «Фрекен БОК» випустив нові ролики, які показують емоції українців, вболіваючи за збірну

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также