30 июля 2021

Помер Рон Попейл - винахідник телемагазинів

Помер Рон Попейл - винахідник телемагазинів
1343

Автор ідеї телемагазинів Рон Попейл помер у Лос-Анджелесі у віці 86 років у медичному центрі Cedars Sinai. Він представив ринку незвичайні продукти і розробив особливу рекламну формулу, за що його неодноразово пародіювали в популярних телешоу. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на CNN.

Батько Попейла був винахідником кухонних гаджетів - їх Рон почав продавати на блошиних ринках у 16 років, а пізніше відкрив свій кіоск в Чикаго. Згідно з офіційною біографією, він з таким ентузіазмом просував свої товари, що люди приходили подивитися на його виступи в обідню перерву.

На початку 50-х років Попейл зняв перші рекламні ролики і запустив телерекламу першого продукту - Ronco Chop-o-Matic - гаджета для подрібнення їжі.

У ролику з'явилася легендарна рекламна формула Попейла: представити винахід, що вирішує незначну побутову проблему, як революційну технологію, додати бонуси і знижки, а потім повідомити, що пропозиція обмежена і потрібно замовляти прямо зараз.

Згодом Попейл збільшив час роликів - їхня тривалість доходила до півгодини, так що ними заповнювали ефіри пізно увечері та час вихідного дня.

Компанія Попейла Ronco з'явилася в 1964 році - вона є виробником багатьох побутових гаджетів, включаючи електросушарку для їжі (харчовий дегідратор), блендер, караоке-машину та інші. Особливу популярність Попейл придбав після виходу ролика про спеціальний спрей GLH, яким можна маскувати лисину.

Ролики Попейла неодноразово пародіювали в телешоу, у тому числі таких популярних, як The Simpsons, Saturday Night Live, The X-Files тощо. Найвідомішою пародією став ролик Дена Екройда, в якому він подрібнив цілу рибу в блендері.

Попейл продав компанію Ronco у 2005 році, проте назавжди залишився її символом і був тісно пов'язаний з продукцією. Пізніші винаходи він продавав через нове підприємство - Ron's Enterprises Inc.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также