03 августа 2021

«Сільпо» Театр Кабукі

«Сільпо» Театр Кабукі
1072

В Умані на вул. Велика Фонтанна, 31А, відкрито дизайнерський «Сільпо». Концепція нового магазину присвячена театру Кабукі. У магазині відтворено антураж традиційного японського театру із притаманною йому експресією. Екзотичні костюми, складний грим, витончену мову поз, чарівну мелодекламацію, характер танцю та розкішні декорації театру Кабукі неможливо сплутати ні з чим іншим. При цьому кожний елемент ― від руху рукою, звуку тріскачки до кольору на обличчі актора мають потужну символічну складову. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Новий «Сільпо» ― своєрідний культурний телепорт зі Східної Європи до країни Вранішнього Сонця. Умань і Кабукі зародилися в одні й ті самі часи ― на початку XVII століття, мають однакову довгу історію та напрочуд несхожу естетику, за відмінностями якої так цікаво спостерігати.

На 1425 м2 торгового залу сховано 5 класичних п’єс Кабукі ― фрески, описи та відомі сцени. Знизу під кожною ― нотний стан мелодії та театральні маски, що відповідають настрою п’єси.

У дизайні уманського «Сільпо» використано впізнаванні елементи будівлі найдавнішого японського театру Канамарудза ― різьблені склепіння, ліхтарики та традиційний декор. А на сцені магазину на Гостей чекають добірні продукти, добре впізнавані зірки «Сільпо»: скарби Власного імпорту з-понад 80 країн світу, великий кошерний відділ, риба власного гарячого копчення та соління, піца та бутик із кавою власного обсмажування FEEL_trd.

Для Гостей працюють послуги самовивозу та експрес-доставки ― лише за 40 хв кур’єри-смаковершники на електроскутерах привезуть улюблені продукти додому. У найближчих планах ― запуск сервісу доставки ресторанних страв «Сільпо» Resto, для якого на базі магазину відкрито окрему dark kitchen.

Читайте також: Новий заклад на Басейній: OFFTOP і кав’ярня FEEL_trd від «Сільпо»

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также