03 августа 2021

Губернатор Нью-Йорка закликав не пускати невакцинованих до ресторанів

Губернатор Нью-Йорка закликав не пускати невакцинованих до ресторанів
988

Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо виступив з ініціативою щодо обмеження доступу невакцинованих громадян до підприємств громадського харчування. Глава штату зазначив, що схожі правила наразі вже застосовуються на стадіонах і в мюзик-холах, закликавши рестораторів переходити до системи обслуговування "тільки вакцинованих". Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

Наразі в Нью-Йорку масковий режим не є обов'язковим, і, виступаючи на черговій прес-конференції, губернатор не став вводити вимоги щодо обов'язкового носіння засобів індивідуального захисту. Разом з тим, за останні тижні низка житлових комплексів, адміністративних будівель і установ оновила правила, наказавши своїм резидентам носити медичні маски.

Влада окремих штатів поступово посилює різні обмеження на тлі зростаючої статистики захворюваності. За офіційними даними, понад 80% нових випадків припадає на штам дельта. Рекомендації по носінню масок стали поширюватися після того, як з'явилася інформація про те, що заразитися штамом можуть, в тому числі вакциновані.

Більшість обмежень для бізнесу і громадян були скасовані в штаті Нью-Йорк у травні 2021 року. Губернатор розраховує не вводити додаткові заходи, щоб не допустити чергового спаду в економіці і не злякати туристичний трафік. Раніше планувалося, що мюзик-холи повернуться до роботи вже в вересні. Крім того, восени з віддаленого режиму роботи повинні будуть повернутися більшість офісних співробітників. На друге півріччя в очному форматі також були заплановані низка важливих заходів.

Читайте також: Американські кафе й ресторани все частіше використовують TikTok для пошуку працівників

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua



Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также