13 августа 2021

Lidl відкрила перший магазин на станції техобслуговування

Lidl відкрила перший магазин на станції техобслуговування
1730

Торгівельна мережа Lidl відкрила свій перший магазин уздовж великої автостради на станції техобслуговування. Супермаркет площею 1400 кв. метрів відкрився в Португалії, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Магазин відкрився в Португалії. Ці локації є новою територією для німецького дискаунтера. Варто відзначити, що в Європі такі зони відносяться до числа дорогих з точки зору оренди.

Новий супермаркет розташований уздовж автостради А5 в Оейраш, на одній з головних доріг у напрямку Лісабона. Компанія Lidl розробила цей магазин у співпраці з португальським оператором автостради Brisa Concessão Rodoviária.

Недавні дослідження споживачів показали, що в цьому районі існує потреба в додаткових торгових об'єктах. Відкривши новий магазин площею 1 400 кв. м, дискаунтер грамотно відреагував на це.

Це перший магазин Lidl в Європі, відкритий уздовж автомагістралі, традиційно магазини рітейлера діють в зонах активного пішохідного трафіку. У новому магазині будуть працювати 24 людини.

Читайте також: Lidl Switzerland впроваджує «куточки суші» в обраних магазинах

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также