3000 грн знижки на створення інтернет-магазину від Хорошоп

Платформа для створення інтернет-магазинів Хорошоп робить знижку 30% на 3 дизайни сайту, у рамках акції до Дня Незалежності України. Замість звичних 10000 грн, запуск сайту коштуватиме клієнтам 7000 грн.
Для участі в акції, залишайте заявку на сайті Хорошоп.
Умови акції
Хорошоп зробив знижку 30% на три дизайни сайту зі своєї галереї і це зменшує вартість інтернет-магазину до 7000 грн. Для отримання знижки потрібно виконати дві умови: обрати дизайн, який приймає участь в акції, та встигнути оплатити сайт до кінця серпня. Процедура запуску сайту залишається незмінною:
- подаєте заявку на сайті платформи;
- обираєте дизайн;
- надсилаєте файл з товарами;
- розбираєтесь в налаштуваннях, за допомогою менеджерів та служби підтримки Хорошоп;
- сплачуєте сайт та починаєте продавати.
Настільки легко? Так, а з новою акцією ще й за дуже низькою ціною.
Як працює Хорошоп
Хорошоп — це хмарна SaaS-платформа для створення інтернет-магазинів, яка здатна вирішувати найсерйозніші завдання в e-commerce. В Хорошопі реалізовані інтеграції зі службами оплати та доставки, є сучасна мобільна версія, B2B-функції та багато іншого. Для знайомства з можливостями продукту, Хорошоп зробив 14 днів безкоштовного тесту — його отримують всі, хто залишив заявку на сайті платформи.
Скористайтесь шансом запустити інтернет-магазин за 7000 грн на платформі Хорошоп, яку обрали 2500 українських та закордонних підприємців.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua
Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua
Раздел: Товари та ринки > Все новости
Коментарі
Ваш коментар буде першим.Додати коментар