09 сентября 2021

IKEA закуповує контейнери, щоб не залежати від перевізників

IKEA закуповує контейнери, щоб не залежати від перевізників
1115

IKEA закупила власні вантажні контейнери і зафрахтує кораблі, щоб більше не залежати від інших логістичних компаній, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

Справа в тому, що наслідки кризи, викликаної пандемією коронавірусної .інфекції все ще продовжують позначатися на міжнародній логістиці і викликають серйозні затримки з поставками товарів. Крім того, незважаючи на сильне збільшення часу доставки, ціна, яку судноплавні компанії стягують за фрахт, зросла в п'ять разів.

Для такої компанії як IKEA, відсутність затримок з поставками товарів критично важливо, оскільки в умовах пандемії багато покупців зайнялися облаштуванням своїх квартир і будинків, і хочуть якнайшвидше отримувати замовлення. Відбулося сильне зростання попиту на тлі істотного скорочення пропозиції через проблеми з міжнародними поставками.

Крім того, контейнери судноплавних компаній також сильно виросли в ціні й IKEA розраховує вирішити цю проблему шляхом покупки власних контейнерів і фрахтування суден. Але мережа не планує розкривати подробиць, хоча стало відомо, що IKEA розраховує перевозити все більше і більше товарів поїздами з Китаю в Європу.

Читайте також: IKEA випустила на вулиці пересувні капсули для сну

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также