22 сентября 2021

ANT-Logistics забезпечив логістичну підтримку адресної доставки наборів турботи Ба та Ді в Києві

ANT-Logistics забезпечив логістичну підтримку адресної доставки наборів турботи Ба та Ді в Києві
894

Мета адресної доставки – підтримка людей поважного віку. Її ініціатор -  благодійний фонд «Життєлюб», який  з 2013 року займається покриттям базових потреб в харчуванні та адресній допомозі людей третього віку, допомагає їм знаходити роботу та покликання, дає можливість розширити коло спілкування серед ровесників і молоді.

На початку вересня більш ніж 100 АвтоОнуків доставили продуктові набори понад 1300 життєлюбам (саме так тут називають людей старшого віку) Києва, виконавши при цьому понад 50 маршрутів.

Протягом усієї акції фахівці ANT-Logistics надавали безкоштовний доступ до свого сервісу планування маршрутів, допомогу у налаштуванні системи та виконання необхідних розрахунків. В результаті усі життєлюби отримали свої продуктові набори та подарували АвтоОнукам найщиріші посмішки.

На цьому ANT-Logistics зупинятися не збирається,  а навпаки – долучатиметься і до наступних благодійних акцій.

«Життєлюб» проводить благодійні акції не лише у Києві. Так, проект ДоБаДі – це доставка наборів турботи в маленькі містечка та села по всій Україні. За шість місяців було розвезено 4 650 наборів в 28 міст та селищ!

Ви також можете допомогти життєлюбам! А як це зробити, можна дізнатися на сайті благодійної організації.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также