28 сентября 2021

Відімкнення електроенергії на заводах Китаю шокувало сектор контейнерних перевезень

Відімкнення електроенергії на заводах Китаю шокувало сектор контейнерних перевезень
1371

Щонайменше у десяти провінціях Китаю заводи змушені були скоротити виробництво або й тимчасово зупинитися цього місяця через те, що уряд КНР запровадив практику відімкнення електроенергії заради… зменшення викидів парникових газів. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

До п'ятниці щонайменше 10 публічних компаній, акції яких продають на Шанхайській біржі, повідомили, що їх виробництва постраждали в результаті відімкнення електроенергії, тож прибуток у 2021 році може виявитися значно меншим від запланованого.

Проблема виникла після того, як китайська агенція економічного планування та національна комісія з питань розвитку та реформ запустили в дію план «подвійного контролю», який передбачає негайне зменшення енергоємності виробництва. Урядам провінцій наказано раціоналізувати споживання електроенергії для контролю за викидами відповідно до поставленої генеральним секретарем КПК Сі Цзіньпіном мети щодо зменшення до 2030 року викидів окису вуглецю та досягнення повної вуглецевої нейтральності до 2060 року.

Отож, виконуючи ці настанови, на місцях усе зробили по-більшовицькому – почали вимикати електрику заводам та фабрикам. Ця практика уже стала нормою у провінціях Цзянсу, Гуандун і Чжецзян, які є одними з найбільш промислово розвинених у Китаї. Заводи з виробництва металопродукції, пластмаси, побутової техніки, хімікатів та текстилю першими потрапили «під роздачу». Як стало відомо, жорсткі норми відпуску електроенергії у цих провінціях встановили тому, що вони отримали так звані червоні оцінки за відсутність цільових показників споживання.

До речі, у цих же провінціях розташовані й найбільш важливі порти країни: Нінбо, Гуанчжоу, Наньша, Янцянь та Шеку. Провінція Цзянсу знаходиться у дельті річки Янцзи. Звідси йде великий потік контейнерів, які потім обробляються у Шанхаю або Нінбо.

Раніше відімкнення електроенергії обіцяли лише до кінця вересня. Та зараз підприємці не впевнені, що це припиниться у жовтні.

Читайте також: Світові бренди попередили про ризик глобального дефіциту товарів

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги