30 вересня 2021

Польська торгова мережа Biedronka організує доставку продуктів в обхід магазинів

Польська торгова мережа Biedronka організує доставку продуктів в обхід магазинів
1981

Магазини та супермаркети стають зайвою ланкою у ланцюгах постачання між виробником та кінцевим споживачам. Польська торгова мережа Biedronka обкатує нову форму реалізації продукції кілька місяців. Але тільки тепер компанія зважилася оголосити своїм клієнтам, що зараз не обов’язково ходити до точки роздрібної торгівлі. Швидше та дешевше буде отримати замовлення через кур’єрську службу, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Biedronka вирішила зосередити свої зусилля на розвитку саме електронної комерції. Але тут торгові мережі, що мають у своєму розпорядженні багато супермаркетів чи менших крамниць, завжди покладаються на те, що саме з роздрібної точки реалізації буде знято з полиці та відправлено товар. Це зовсім не той випадок, говорять фахівці. Biedronka вирішила взагалі ігнорувати свої крамниці для розвитку доставки для замовників в онлайні.

Служба доставки підбирає скомплектовані замовлення просто з розподільчих мікроцентрів. Там не відбувається нічого іншого, окрім комплектації замовлень, що надійшли через Інтернет. Принаймні, саме так уже відбувається у шести великих містах Польщі. Результатом стала доставка протягом 15 хвилин просто до дверей квартири клієнта.

Отже існує очевидна вигода як для клієнта, так і для продавця. Перший отримує товар якнайшвидше. Другому ж більше не потрібно витрачати величезні кошти на боротьбу за вигідну локацію магазинів, будівництво класної нерухомості та вишкіл персоналу, що має завжди посміхатися прискіпливому покупцеві. Доставка працює 7 днів на тиждень, що збільшує продажі. Адже у Польщі, на відміну від України, на вихідні майже усе зачинено.

Читайте також: Biedronka отримала штраф за видавання імпортних продуктів за польські

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також