04 октября 2021

Lidl виходить на ринок Латвії та відкриває 15 магазинів по всій країні

Lidl виходить на ринок Латвії та відкриває 15 магазинів по всій країні
1271

Німецький продуктовий рітейлер Lidl виходить на ринок Латвії й оголошує про відкриття п'ятнадцяти магазинів по всій країні. 7 жовтня 2021 року перших покупців візьмуть дискаунтери продуктового гіганта в Ризі, Даугавпілсі, Лієпаї, Вентспілсі, Тукумсі, Єлгаві, Огре, Валмієрі, Єкабпілс і Резекне. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Інвестиції у вихід на новий ринок оцінюються більш ніж у200 млн євро. Одночасно з відкриттям магазинів запускається регіональний розподільчий центр і створюється понад 2 тисячі нових робочих місць. Крім того, компанія інвестувала в інфраструктуру, зокрема у створення нових транспортних розв'язок.

Усі магазини Lidl у Латвії працюватимуть із 8 ранку до 10 вечора. На відкритті головного магазину торгової мережі в Ризі на вулиці Сергія Ейзенштейна будуть присутні посол Німеччини в Латвії Крістіан Хельдт, міністр Гатс Еглітіс, голова Ризької думи Мартіньш Стакіс і заступник голови Вілніс Кірсіс, повідомляє інформаційне агентство Leta.

У магазинах Lidl будуть представлені товари світових виробників під маркою Lidl, а також продукти місцевих постачальників на кожен день, власна пекарня, товари для будинку, парфумерія та косметика, товари для дому та інші затребувані групи.

Будівлі, в яких розташовуються нові магазини Lidl, побудовані відповідно до принципів енергоефективності та використовують тільки "зелену" електроенергію, придбану у Latvenergo, а також відзначені міжнародними сертифікатами EDGE за принципи екологічної стійкості.

У компанії відзначили, що планування і підготовку до великого відкриття в Латвії тривало протягом кількох років, незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію у світі. Відкриття магазинів є важливою частиною триваючої експансії Lidl по всій Латвії, в рамках якої вже був відкритий логістичний центр в Ризі вартістю 55 мільйонів євро. Lidl також інвестує в різні проекти місцевої інфраструктури та екологію, посадивши майже 6000 нових дерев і чагарників на суму близько 400 тисяч євро.

Читайте також: Кросівки Lidl перепродуються в інтернеті з десятиразовою націнкою

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также