11 октября 2021

Очільник Kraft Heinz закликав покупців звикнути до постійного зростання цін на продукти

Очільник Kraft Heinz закликав покупців звикнути до постійного зростання цін на продукти
1264

Глава американського продовольчого концерну Kraft Heinz Мігель Патрісіо заявив, що ціни на продукти будуть постійно зростати та закликав покупців звикнутися з високими цінами на продукцію, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на BBC.

За його словами, на таку ситуацію впливає кілька чинників: пандемія коронавірусу порушила поставки необхідних для виробництва їжі ресурсів, пропозиція не встигає за зростаючим на тлі відновлення економік попитом, а збільшення зарплат і подорожчання енергії підвищили витрати для виробників.

Він також додав, що в майбутньому ціни продовжать рости, тому що населення планети зростає, а кількість землі, на якій можна вирощувати продукти харчування, - ні.

При цьому змінити ситуацію зможуть тільки технології, який дозволять «збільшити ефективність» фермерських господарств, пояснив він.

Глава Kraft Heinz зазначив, що компанії вже довелося підвищити ціни на половину її продуктів у США, і зізнався, що компанія робить це і в інших країнах.

Читайте також: Kraft Heinz оприлюднила гарні квартальні підсумки, завдячуючи продажам готових страв

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также