Серіал «Гра в кальмара» спровокував стрибок продажів сліпонів Vans на 7800%

Глобальний агрегатор онлайн-рітейлерів Lyst зафіксував зростання попиту на одяг і взуття, які носили герої відомого південнокорейського серіалу «Гра в кальмара», повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на PROfashion.
Драматичний веб-серіал став .абсолютним хітом за два тижні з моменту запуску на стрімінговій платформі Netflix.
Протягом днів релізу запити у всьому світі на білі сліпони виросли на 145%, і на 7800% злетіли продажу певної моделі білих сліпнів бренду Vans.
Окрім взуття, в якому ходили гравці в серіалі, збільшився попит і на одяг: зелені костюми в ретро-стилі шукали частіше на 97%, червоний «костюм наглядача» - на 145% і білі футболки з номерами - на 35%. У ЗМІ та соціальних мережах вже пророкують бум костюмів на Хелловін за тематикою серіалу.
Читайте також: Dior презентувала колекцію спортінвентарю
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua
Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua
Раздел: Товари та ринки > Все новости
Теги: squid game, игра в кальмара, кроссовки из игры в кальмара, купить слипоны из игры в кальмара
Коментарі
Ваш коментар буде першим.Додати коментар