10 серпня 2021

Kraft Heinz оприлюднила гарні квартальні підсумки, завдячуючи продажам готових страв

Kraft Heinz оприлюднила гарні квартальні підсумки, завдячуючи продажам готових страв
1410

Харчовий гігант Kraft Heinz показав кращий, ніж очікувалося, другий квартал. Незважаючи на послаблення протиковідних заходів Covid у всьому світі, схоже, споживачам важко відмовитися від своїх карантинних звичок. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

Kraft Heinz зафіксувала мінімальне падіння товарообігу до 6,62 млрд доларів, але це все одно було значно краще, ніж очікування середніх аналітиків у 6,55 млрд доларів. Протягом усього фінансового року компанія прагне, щоб операційний грошовий потік перевищив 6,61 мільярда доларів, зареєстрованих у допандемічний 2019 рік.

Сприятливі показники у другому кварталі стримують хвилю тенденцій у сфері харчування, які все зберігаються з часів карантину, коли люди переключилися на розфасовані страви. «Ми бачимо ознаки того, що певні звички під час пандемії зберігаються, навіть зараз, коли більшість обмежень було знято», - прокоментували в харчовому гіганті.

Утім, генеральний директор Мігель Патрісіо, як і кілька інших топ-менеджерів харчової промисловості, висловив стурбованість із приводу зростання цін на сировину, упаковку та транспорт.

Читайте також: Heinz виступила за однакову кількість булочок і сосисок для хот-догів в упаковках

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги