19 октября 2021

В Європі змінюють правила надання кредитів: ставка залежатиме від вуглецевого сліду

В Європі змінюють правила надання кредитів: ставка залежатиме від вуглецевого сліду
998

Кредитний рейтинг комерційних підприємств у ЄС тепер залежатиме не лише від їхньої фінансової спроможності, але й також від соціальної відповідальності та активності у зменшенні негативного впливу на екологію. Про це оголосив євродепутат Богуслав Ліберадзкий під час конференції «Євротранс» у Варшаві, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Він також нагадав, що до 2027 року Єврокомісія виділить майже 2 трильйони євро на відновлення економіки та скорочення викидів вуглекислого газу. Але одним із головних джерел фінансування цієї програми стануть транспортні компанії, які запізняться з вирішенням проблеми скорочення викидів окису вуглецю. Простіше кажучи, панове, якщо ви хочете диміти на європейських дорогах та не вкладаєте достатньо коштів в оновлення парку транспортних засобів, то тим чи іншим чином у вас відберуть гроші та пустять їх за екологічні програми. У Європейській Комісії називають цей принцип таким, що створює відповідальність перед наступними поколіннями. 

Якщо раніше говорили лише про те, що неекологічний транспорт буде сплачувати за проїзд за високими ставками, то тепер справа стосується також правил визначення кредитних рейтингів у комерційних банках. Фінансові установи, до речі, почали зважати на соціальні фактори ще з липня поточного року. До них долучаються також екологічні. Мова про те, скільки ви заплатите за отриманий комерційний кредит, а також про те, яку маржу зможете отримати зі своїх облігацій.

Євродепутат нагадав, що недавно з цим зіткнулася при отриманні кредиту група Raben, яка в результаті змушена була зобов’язатися зменшити вуглецевий слід на 30%, модернізувавши свій автопарк. Компанія пообіцяла, що 96% її вантажівок будуть відповідати стандартам Euro V та Euro VI.

Надалі очікується, що для транспортних компаній створять універсальний калькулятор викидів СО2.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги