19 октября 2021

Онлайн-рітейлер Camp відкрив «ідеальний магазин іграшок»

Онлайн-рітейлер Camp відкрив «ідеальний магазин іграшок»
1085

Американський онлайн-рітейлер Camp продовжує експериментувати з форматами, слідуючи стратегії експансії в традиційний роздріб. Сьогодні компанія відкрила фізичний магазин у торгово-розважальному центрі Westfield Garden State Plaza в Парамус, штат Нью-Джерсі, одному з найбільших моллів Східного узбережжя США. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Forbes.

Торговий простір площею близько 600 квадратних метрів є новим форматом - більш традиційним і менш експериментальним, ніж флагманський магазин Camp на П'ятій Авеню в Нью-Йорку. Проте, в магазині знайдеться місце для організації практичних занять для дітей, які зробили флагман одним з найбільш «ідеальних» магазинів іграшок.

Сьогодні Camp є свого роду переосмисленням Toys R Us. Компанія, що володіє правами на бренд, відкрила перші магазини у 2019 році, ініціювавши відродження культової мережі в країні. Однак на початку 2021 року торговельні точки були закриті.

У новому магазині Camp сам процес гри вбудований в шопінг, у торговому залі розташовані численні ігрові об'єкти, такі як будиночок на дереві, гірка для катання або справжній пікап. У разі якщо магазин буде користуватися високим попитом, у компанії не виключають його перетворення на флагманський формат.

У мережі Camp магазин в Westfield Garden State Plaza став сьомим, ще два відкриття - у Лос-Анджелесі та Новій Англії - заплановані до кінця 2021 року. Експерти вважають, що з початком нової епохи торгівлі, викликаної пандемією, Camp виявився ідеальним магазином іграшок, що зуміли впровадити в роздрібний формат безліч інтерактивних і цифрових рішень.

Читайте також: Lego відмінила поділ конструкторів за гендерною ознакою

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги