19 октября 2021

У Фокстроті оформили перших 100 споживчих кредитів із закордонним паспортом в Дії

У Фокстроті оформили перших 100 споживчих кредитів із закордонним паспортом в Дії
1065

 У жовтні в магазині Фокстрот у м. Чорноморську Одеської області співробітник партнерської компанії «Фінансовий  Брокер» оформив перший споживчий кредит за допомогою закордонного паспорта в застосунку «Дія».  Вже на 18 жовтня таких кредитів у Фокстроті видано 100.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Компанія «Фінансовий брокер», клієнтом якої є «Фокстрот», оформлює такий кредит за допомогою власного технічного забезпечення. У магазині  клієнту варто пред’явити представнику «Фінансового брокера»  закордонний паспорт у додатку ДІЯ та усні дані про працевлаштування. Наразі «Фінансовий Брокер» налагодив систему, через яку брокери компанії оформлюють кредити з понад 20 банків України. Серед клієнтів Фінброкера – більше 500 ритейлерів України (Епіцентр, Фокстрот, Vodafone, Розетка, Дзвінок, IStudio), а також  роздрібні продавці в Україні, Туреччині та Тунісі.

Технічне рішення для своїх клієнтів компанія «Фінансовий Брокер» розробила самостійно, враховуючи активну цифровізацію фінансової сфери.

«Сектор B2B може розраховувати на ІТ-рішення від Фінансовий Брокера, адже наш власний програмний продукт робить партнерів, хто ним користується, конкурентними та успішними в роботі з покупцями,– говорить виконавчий директор компанії «Фінброкер» Тетяна Віканова. – Ще влітку ми першими на ринку запропонували оформлення споживчих кредитів через Дію, й ось вже восени +1 конкурентна перевага підсилила наших клієнтів».

Нагадаємо, компанія Фінансовий брокер почала роботу на ринку України в 2013 році, розробивши унікальний програмний комплекс, що дозволяє автоматизувати процес видачі споживчого кредиту, кредиту готівкою, карткових продуктів і страховок. Суть механіки, яку використовує компанія – робота 1 співробітника з оформлення кредиту на торговій точці в форматі єдиного вікна. Покупці отримують оптимальний кредит, який фахівець-фінброкер  підбирає з низки пропозицій від банків-партнерів і виходячи з потреб, можливостей і кредитної історії позичальника. При цьому скорочується час обслуговування, заощаджується площа в торговому залі під локації для операторів банків, покращується якість комунікації з покупцем, а значить збільшується трафік кредитів і прибуток від них.

Фокстрот – національний бренд з понад як 25-річною історією, один з найбільших ритейлерів за кількістю магазинів цифрової та побутової техніки й обсягами продажів. Фокстрот представлений 165 роздрібними магазинами у 90 містах країни та онлайн-майданчиком FOXTROT.UA з відвідуваністю до 11 млн щомісяця.

Асортимент мережі нараховує понад 100 тис. товарних одиниць, налагоджено партнерство з 200 постачальниками офіційно сертифікованої техніки та інших популярних товарів. Для покупців доступна кешбек-програма FoxFan, завдяки якій вони мають змогу заощаджувати на кожній наступній покупці. Кількість її прихильників сягає вже 12 млн українців.

Задля задоволення потреб кожного покупця і забезпечення найкомфортнішого шопінгу Фокстрот постійно працює над вдосконаленням асортименту з точки зору кількості і якості, підвищенням рівня обслуговування і своєчасною реалізацією найкращих ідей. 

Читайте також: Перші у «Каравані»: Фокстрот відкрив магазин в оновленому ТРЦ у Харкові

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги