23 октября 2021

18-й набір курсу для керівників з управління в стилі коучинг: МЕГАТРЕНДИ 2030. ЕФЕКТИВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ КЕРІВНИКА МАЙБУТНЬОГО

18-й набір курсу для керівників з управління в стилі коучинг: МЕГАТРЕНДИ 2030. ЕФЕКТИВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ КЕРІВНИКА МАЙБУТНЬОГО
1159

Запрошуємо на 18-й набір курсу для керівників з управління в стилі коучинг: МЕГАТРЕНДИ 2030. ЕФЕКТИВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ КЕРІВНИКА МАЙБУТНЬОГО, який проходитиме в м.Київ з 19-20 листопада 2021 р.

Інвестиції в розвиток ТОП-менеджменту компанії неминуче підвищують її конкурентоспроможність і ефективність за рахунок:

- зростання довіри всередині команди;

- навичок коучингової комунікації, сфокусованої на цілях і пошуці рішень;

- взаємоопилення досвідом між сильними колегами різних відділів;

- виходу за рамки власних переконань і прокладених трас, по яких звик діяти наш мозок.

На курсі МЕГАТРЕНДИ 2030 учасники дізнаються про можливості коучингу для керівників, команди і компанії в цілому, про переваги застосування коучингу в бізнесі, оволодіють інноваційним стилем управління без тиску, з підвищенням усвідомленості і відповідальності співробітників, а також навчаться застосовувати коучингові інструменти і техніки для вирішення різних бізнес-задач.

Даний курс є актуальним для керівників всіх рівнів, які розуміють, що старі методи управління вже не приносять потрібних результатів, готові змінюватися і переходити на більш гнучкі системи управління.

На курсі учасники:

- складуть план дій щодо впровадження більш ефективної системи управління персоналом;

- дізнаються про новітні управлінські технології;

- оволодіють більш як 20 новими інструментами управління командами та колегами;

- вивчать цінний досвід тренера-практика з 16-ти річним досвідом управління в українських компаніях;

- отримають можливість впровадити нові управлінські інструменти, зробивши крок вперед до підвищення залученості персоналу в роботу компанії, і як наслідок - підвищать конкурентоспроможність і стійкість компанії;

- озброяться ідеями і інструментами коучингового стилю управління, який формує сильну команду, лояльність і відповідальність співробітників;

- поринуть в середу нетворкінгу високого рівня, обміну досвідом в пошуках способів вирішення проблемних кейсів різних керівників;

- отримають відповіді на свої питання щодо розвитку власних компетенцій як керівників майбутнього, дізнаються про вплив мегатрендів на формування команд.

- апробують на собі всі інструменти управління співробітниками, зможуть побувати в їх «шкурі» і усвідомити нові шляхи зростання і розвитку.

- отримають позитивну емоційний струс.

Кінець року - саме час для початку позитивних змін в компанії.

Використайте Курс як можливість для «перезавантаження» і підживлення енергією для нових досягнень за допомогою коучингу. Тому що коучинг - це конструктивне партнерство з Вашими колегами, що дозволяє розкрити їх потенціал на повну, і зробити їх ефективними членами Вашої успішної команди. І для цього потрібен керівник-коуч!

Курс МЕГАТРЕНДИ 2030 пройшли управлінці компаній: Укрзалізниця, ОЛХ, МІРАТЕХ, Дарниця, Євромікс, Міжнародна Тенісна Академія, Colin's, EASYPAY, Пакко, Радіо Київ, Вікналенд, Імпорт-Офіс, Воля, Укрпак Холдинг, Аметрін ФК, КНТЕУ, Майдан Плаза, ТОВ Бєглов, ТД Поляков, Стор Фуд Дистрибьюшн, Фенікс Груп, Роздільський керамічний завод, Vivienne та інші.

Згідно з відгуками учасників - тренінг не залишить Вас колишніми керівниками, він трансформує Ваше мислення на новий ефективний стиль управління!

Ознайомитися з програмою, подивитися відеозвіти учасників і зареєструватися на курс МЕГАТРЕНДИ 2030. ЕФЕКТИВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ КЕРІВНИКА МАЙБУТНЬОГО можна за посиланням ТУТ.

До зустрічі на самому прогресивному тренінгу для керівників по управлінню в стилі коучинг!

 

Читайте також: H&M СТВОРИЛА ВЕРХНІЙ ОДЯГ ІЗ ПЕРЕРОБЛЕНОГО ПУХУЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги