27 октября 2021

IKEA відкриє гігантський магазин на місці Topshop у центрі Лондона

IKEA відкриє гігантський магазин на місці Topshop у центрі Лондона
1078

Компанія INGKA Group, яка управляє роздрібним бізнесом IKEA, домовилася про купівлю будівлі в центрі Лондона, в якій раніше розміщувався флагманський універмаг британського фешн-рітейлера Topshop. Сума угоди становитиме, ймовірно, 520 млн доларів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Bloomberg.

Йдеться про семиповерхове приміщення площею понад 22 тисячі квадратних метрів. У цьому будинку IKEA відкриє власний трирівневий магазин у рамках стратегії розвитку бізнесу в зручних міських локаціях по всьому світу. Відкриття нового сітістора заплановано на третій квартал 2023 року.

Вперше інформація про можливе придбання будівлі з'явилася ще у вересні 2020 року. Передбачалося, що британський мільярдер Філіп Грін, власник модної імперії Arcadia Group, спрямує виручені кошти на оплату боргів. Сама компанія пізніше оголосила про банкрутство, а права на бренди Topshop та Topman на початку 2022 року перейшли до інтернет-рітейлера Asos.

IKEA, що тривалий час будувала свою стратегію на створенні великих торгових центрів за околицями мегаполісів, останніми роками вважає за краще розвивати невеликі формати в локаціях з високим купівельним трафіком. Нові концептуальні сітістори у форматі кілька тисяч квадратних метрів відкриваються у Лондоні, Парижі, Відні та інших містах.

Читайте також: ІКЕА може стикнутися з дефіцитом товарів

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги