27 октября 2021

Ralph Lauren допоможе фермерам перейти до регенеративного сільського господарства

Ralph Lauren допоможе фермерам перейти до регенеративного сільського господарства
995

Бренд заснував грант спільно з американським Інститутом здоров'я ґрунтів. Це перша в галузі глобальна ініціатива надання допомоги фермерам із впровадженням регенеративних методів ведення сільського господарства, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на PROfashion.

Мета проекту – усунення одного мільйона метричних тонн еквівалента діоксиду вуглецю з атмосфери до 2026 року. Грунтуючись на даних перепису Міністерства сільського господарства США, у компанії зробили висновок, що існують незасвоєні перспективи для впровадження екологічно безпечних методів охорони ґрунту під час виробництва бавовни.

Новий Фонд надасть виробникам бавовни можливість впроваджувати регенеративні методи ведення сільського господарства. Сума гранту, забезпечена повністю корпоративним Фондом Ralph Lauren, становитиме 5 млн. доларів.

В даний час частка бавовни у загальному обсязі матеріалів для виробництва регулярних колекцій Ralph Lauren становить понад 80%. В рамках цілей Ralph Lauren Global Citizenship & Sustainability компанія взяла на себе зобов'язання, що до 2025 року 100% ключових матеріалів, включаючи бавовну, будуть одержані зі стійких джерел.

Ініціатива Фонду USRCF стала частиною програми бренду з введення та масштабування стійких рішень у всьому ланцюжку поставок. Партнерами Фонду стали некомерційні організації Cotton Incorporated та Field to Market, а також Національна рада з бавовни.

Читайте також: H&M представила колаборацію з фондом PETA

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги