18 листопада 2021

House of Fraser закриє свій головний магазин у Лондоні

House of Fraser закриє свій головний магазин у Лондоні
1025

Британський рітейлер House of Fraser, який управляє 43 універмагами на території королівства, змушений буде закрити свій флагманський магазин на Oxford Street у Лондоні. Універмаг у центральній локації пропрацює до січня 2021 року, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на The Guargian.

Сім'я Конле, яка володіє будівлею, отримала дозвіл на його перепланування. В результаті тут буде відкрито багатофункціональний комплекс із торговою складовою на першому поверсі, офісами на верхніх рівнях, а також тренажерним залом та басейном на цокольному поверсі та рестораном на даху. Роботи щодо реновації простору займуть близько двох років.

«З жалем повідомляємо, що орендодавець надіслав нам повідомлення про закриття House of Fraser на Оксфорд-стріт після отримання дозволу на перепланування», - прокоментували новину в House of Fraser. Передбачається, що рітейлер зможе повернутися та відкрити магазин на меншій площі після завершення реконструкції.

Джейс Тіррелл, виконавчий директор компанії New West End, що представляє понад 600 роздрібних магазинів, ресторанів та інших споживчих підприємств центрального Лондона, заявив, що перетворення будівлі House of Fraser є частиною необхідного переосмислення Оксфорд-стріт, під час якого верхні поверхи багатьох торгових об'єктів займуть офіси .

За останні роки мережа House of Fraser скоротилася з 59 до 43 універмагів. У грудні 2021 року також відбудеться закриття магазину у Суїндоні. Рітейлер змушений був піти на скорочення кількості торгових об'єктів у рамках програми з оптимізації витрат на тлі конкуренції, що зростає, з боку онлайн-продавців.

Для британського ринку це радше загальний тренд, ніж виняток. Так, мережа універмагів Debenhams закрила всі магазини після продажу бізнесу компанії Boohoo, у мережі Beales залишилося лише кілька точок після введення в компанії адміністративного управління, а John Lewis закрила 16 торгових точок за останні два роки.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також