18 листопада 2021

Китай запустив перший у світі розумний порт

Китай запустив перший у світі розумний порт
1033

Проект розумного порту China Merchants Ports (CMPorts) у Мавані, західний Шеньчжень, КНР, був офіційно запущений у неділю. За повідомленням китайських ЗМІ, це перший у світі контейнерний термінал, управління яким здійснюється за допомогою штучного інтелекту та зав’язку 5G. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Проект розпочали реалізовувати ще у 2015 році, повідомляє Тhe loadstar. Тоді компанія CMPorts підписала угоду про стратегічну співпрацю з французьким магістральним оператором CMA CGM. Йшлося про розширення каналу Тонгу та реконструкцію чотирьох багатоцільових причалів для суден у два причали, кожен з яких може приймати надвеликі контейнеровози.

За інформацією ЗМІ, цей проект є «дітищем Сі Цзіньпіня», тобто він знаходиться під особистим контролем очільника КНР. Це надає реальні гарантії того, що створення розумного порту буде у найкоротший термін доведене до завершення.

Також повідомляється, що порт має у майбутньому відігравати вадливу роль у здійсненні трансконтинентальної ініціативи «Один пояс, один шлях».

Читайте також: У найбільших аеропортах світу утворюються затори, яких не було вже 25 років

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також