19 ноября 2021

Apple відкриє свої перші магазини в Індії

Apple відкриє свої перші магазини в Індії
1159

Apple готується відкрити свій перший фірмовий магазин в Індії. Корпорація вже веде набір співробітників для роботи, одночасно домовляючись про вихід на ринок із місцевим урядом, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

"Сьогодні ми відзначаємо одну з головних віх у створенні історії роздрібної торгівлі Apple в Індії. Ми готуємось до відкриття перших магазинів у Мумбаї та Делі", - прокоментував представник Apple у країні Нідхі Шарми.

Відомо, що компанія веде пошук співробітників на посади керівника магазину, експерта з роздрібних операцій та низки менеджерів середньої ланки.

Точна дата відкриття магазинів наразі не повідомляється. Відомо, що відкриття в Делі та Мумбаї може відбутися наприкінці 2021 або на початку 2022 року. За непідтвердженими даними, ще магазин пізніше з'явиться у Бенгалорі.

У вересні 2020 року Apple відкрила в Індії свій інтернет-магазин. Влітку 2021 року повідомлялося, що після офіційного виходу компанії на ринок постачання комп'ютерів до країни збільшилося більш ніж на 300 відсотків.

Читайте також: Apple дозволила власникам гаджетів самостійно їх ремонтувати

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги