16 декабря 2021

Tesla почне продавати товари за "мемну" криптовалюту Dogecoin

Tesla почне продавати товари за "мемну" криптовалюту Dogecoin
1746

Tesla дозволить купувати деякі товари за криптовалюту Dogecoin, про це написав генеральний директор компанії Ілон Маск у Твітері. Після цього котирування валюти очікувано злетіли, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на The Bell.

Ілон Маск безпосередньо приклав руку до того, щоб розкрутити мемну криптовалюту Dogecoin. 28 квітня курс Dogecoin на біржі Binance за годину піднявся на 24% після того, як мільярдер згадав її у своєму Twitter. У травні Маск заявив, що Dogecoin незабаром «захопить світ». «Це почалося як жарт на основі інтернет-мему, але тепер це реальність», - заявив підприємець. За його словами, криптовалюта є «нестримним фінансовим інструментом, який захопить світ». Маск навіть пожартував, що готовий подарувати Dogecoin своїй матері.

Після сьогоднішнього оголошення про можливість купити Tesla за Dogecoin котирування криптовалюти знову злетіли на 20%. З початку року токен подорожчав більш як на 3000%.

Читайте також: Журнал Time назвав Ілона Маска «Людиною року – 2021»

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также