29 грудня 2021

Польська мережа Biedronka запроваджує систему IoT-маячків для оптимізації постачання

Польська мережа Biedronka запроваджує систему IoT-маячків для оптимізації постачання
1364

Польська торгова мережа Biedronka почала запровадження системи IoT-маячків з використанням безпровідного зв’язку Bluetooth на своїх розподільчих центрах. Очікуваним результатом є підвищення ефективності логістичних процесів, а також забезпечення кращої свіжості овочів та фруктів, що потрапляють на полиці магазинів. Усього закуплено 17 тисяч передавачів для 16 РЦ компанії. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

IoT-маячки – це невеличкі пристрої з акумулятором, які збирають дані про місцезнаходження, температуру навколишнього середовища, вологість та різні фізичні впливи, які переживає товар у процесі обробки та транспортування.

Наприклад, такий маячок може бути встановлений на піддон, пакет чи контейнер для постійного контролю упродовж усього ланцюга постачання. Кожен пристрій постійно передає дані. Тисячі таких маячків створюють інтелектуальну мережу, яка забезпечує умови для ефективного керування логістикою. Маршрут, час доставки, умови перевезення та зберіганні тощо – усе відомо не просто про партію, а про кожний комплект товару.

Як пояснив Войцех Юзефовский, директор з логістики мережі Biedronka, завдяки детальній інформації уже вдається уникати непотрібних пересувань транспортних засобів. Але більш важливо, що до покупця доходить виключно свіжа продукція при значно меншому списуванні зіпсованого товару.

Мережа Biedronka складається із 3200 магазинів у 1100 містах Польщі, які отримують товар із 16 розподільчих центрів площею у середньому по 400 кв. м. Також у мережі працює 1200 вантажівок.

Читайте також: Biedronka отримала штраф за видавання імпортних продуктів за польські

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також