11 января 2022

Шахраї вирішили нажитися на назві відомого бренду

Шахраї вирішили нажитися на назві відомого бренду
1166

Шахраї використали бренд Лінії магазинів EVA для зловмисних дій. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням пост компанії у соцмережі Facebook.

В інтернеті з’явився вебсайт, який розповсюджує неправдиву інформацію про те, що національна мережа Лінія магазинів EVA  проводить опитування й розіграш грошових призів.

Компанія офіційно повідомляє, що EVA (ТОВ «РУШ») не проводить такого розіграшу ні на сайті eva.ua, ні в своїх роздрібних магазинах. Шахрайський онлайн-ресурс жодним чином не пов'язаний з мережею магазинів EVA.

Лінія магазинів EVA закликає покупців бути уважними та довіряти лише тій інформації про розіграші, яка надходить з офіційних джерел комунікації. На жаль, шахраї шукають можливості використати відомий бренд, що користується довірою 8 мільйонів покупців щодня, тобто вашою довірою, у своїх зловмисних цілях. Представники EVA наразі готують відповідну заяву до Нацполіції.

Читайте також: Крадіжки криптовалют виросли вшестеро за рік

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также