24 июня 2022

Третина органічних виробників зупинили діяльність через війну

Третина органічних виробників зупинили діяльність через війну
1193

За даними опитування українських виробників органічної продукції в березні 2022 року, 30% виробників стверджували, що призупинили свій бізнес, а 15% були на межі цього. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Такі дані навів заступник директора ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» Андрій Литвин під час онлайн-конференції «Експорт органічної продукції в умовах війни».

«Згідно опитування в березні, 32% виробників органічної продукції працюють частково, і лише 7% не мають жодних змін у роботі. 15% операторів віддають свою органічну продукцію на підтримку української армії та притулків. Деякі з операторів продають свою продукцію за умовною вартістю», — коментує Андрій Литвин.

Станом на червень 2022 року 1/5 органічної землі знаходиться під окупацією (Херсонська та Запорізька області). Близько 30% органічних виробників призупинили свою діяльність, але 70% продовжують працювати як органічні.

Експерт наголошує, що ситуація постійно змінюється.

Читайте також: Непрямі втрати українського агросектору за період війни перевищують 23 млрд доларів

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также