11 августа 2022

Бартош Фурман на Food&NonFoodMaster-2022

Бартош Фурман на Food&NonFoodMaster-2022
1048

9-го вересня 2022 року відбудеться 13-та щорічна Міжнародна практична конференція Food&NonFoodMaster-2022: «Restart в співпраці ритейлерів та постачальників в воєнний та післявоєнний час». Серед спікерів заходу – Бартош Фурман, який розповість про «Особливості ринку автоматизації в україні сьогодні. Як не помилитися з вибором».

Ця подія збере понад 300 топ менеджерів, ключових спеціалістів роздрібних мереж та компаній-постачальників.

Одним зі спікерів конференції є Бартош Фурман, директор компанії Quantum International. Тема його виступу: Особливості ринку автоматизації в україні сьогодні. Як не помилитися з вибором.

Quantum International Ltd – провідний постачальник сучасних ІТ-продуктів для компаній із високими вимогами у сфері логістики та виробництва. Компанія Quantum International входить у групу міжнародного холдингу Quantum Software, яка представлена на Варшавській фондовій біржі та представляє продуктову лінійку бренду Qguar.

Програма 13-ої Міжнародної практичної конференції Food&NonFoodMaster-2022: «Restart в співпраці ритейлерів та постачальників в воєнний та післявоєнний час».

РЕЄСТРАЦІЯ

або за тел 067-502-30-13

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также