17 августа 2022

Середній чек у британських продуктових магазинах збільшується рекордними темпами

Середній чек у британських продуктових магазинах збільшується рекордними темпами
1020

Інфляція в продуктових магазинах у Великої Британії досягла 11,6% у серпні, що є найвищим рівнем принаймні з 2008 року, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM. Таким чином, тепер звичайний мешканець Об’єднаного Королівства має витрачати на 533 фунти стерлінгів більше за рік на придбання харчових продуктів.

Як пояснили автори дослідження ринку з Kantar, швидке зростання цін на харчові продукти вже примушує британців обирати здебільшого товари місцевого виробництва, які зазвичай коштують трохи менше. Але витрати домогосподарств все одно зростають надто швидко.

У національних торгових мережах зафіксоване зростання середнього чека на 7,3%. За словами керівника відділу роздрібної торгівлі компанії Kantar Фрейзера Маккевітта, за останній місяць також чітко окреслилася тенденція, за якою супермаркети почали розвивати системи власних цінностей, щоб затримати споживачів біля своїх прилавків. Але покупці «змінюють спосіб життя, щоб впоратися з додатковими вимогами до сімейного бюджету», наголосив він.

За даними Банку Англії, споживча інфляція в країні сягне свого піку лише у жовтні цього року. Йдеться про підвищення цін 13,3% - найбільше після 1980 року! Серед основних причин кризи експерти називають дорожнечу енергоресурсів, а також проблеми, створені виходом Великої Британії з Європейського Союзу. І перше, і друге було спричинене діями росії. Також зрадують про розрив ланцюгів постачання після вторгнення рф в Україну 24 лютого.

За даними Kantar, лідером інфляційних процесів на сьогодні є торгова мережа Lidl, де середній чек у бакалійному відділі збільшився на 17,9% лише за 12 тижнів.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также