17 августа 2022

Проміжні підсумки благодійної акції — клієнти VARUS зібрали понад 170 000 грн

Проміжні підсумки благодійної акції — клієнти VARUS зібрали понад 170 000 грн
924

1 серпня мережа супермаркетів VARUS запустила акцію на підтримку ініціативи “Дитинство без війни”. Станом на 15 серпня завдяки небайдужості клієнтів мережі зібрано 170 379 грн, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії. Зібрані в рамках акції кошти йдуть для подальшої евакуації дітей-сиріт до Туреччини та утримання їх там.

Наразі в Туреччині перебуває понад 2 000 українських дітей-сиріт і евакуація продовжується. Діти перебуватимуть в евакуації до кінця війни.

Клієнти VARUS можуть долучитися до акції, що триває з 1 по 31 серпня. Варто лише придбати позначені спеціальними підцінниками товари в супермаркетах мережі. Одна гривня з покупки акційного товару буде перерахована на допомогу проєкту «Дитинство без війни». В акції беруть участь різні продукти харчування й товари для дітей. Загалом – понад 200 позицій.

«Кожна дитина потребує, перш за все, безпеки. А також якісного харчування, навчання та різноманітного дозвілля. Нині дані питання вирішують волонтери проєкту за підтримки донорів та меценатів. Тому ми закликаємо наших клієнтів долучатися та допомагати дітям-сиротам. Особливо, сьогодні, в таких складних умовах, ми мусимо разом подбати про їх спокій, безпеку та розвиток. Переконана, що до завершення акції нам вдасться накопичити ще більшу суму, що дозволить забезпечити евакуацію до Туреччини та проживання там ще сотням маленьких українців», - говорить директор з маркетингу VARUS Ольга Румянцева.

Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення в Україну проєкт “Дитинство без війни” займається евакуацією до Туреччини дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування чи тих, які опинилися у складних життєвих обставинах. Це наймасштабніша приватна ініціатива з евакуації.

Детальні умови – посиланням https://bit.ly/3PoQhjx

Про проєкт https://uakids.com.ua/

Читайте також: У VARUS запустили благодійну акцію на підтримку українських дітей-сиріт

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также