19 серпня 2022

На Львівщині збудують гігантський хлібозавод

На Львівщині збудують гігантський хлібозавод
1532

Хлібозавод на 1000 робочих місць планують збудувати на території Оброшинської громади біля Львова. Інвестор зі сходу України завершує отримання дозволів та погоджень і планує розпочати будівництво найближчим часом. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на agronews.ua.

Виробник, який раніше мав мережу на сході України, через війну змушений перенести свій бізнес на Львівщину.

«Будівництво нового заводу хлібобулочних виробів на території Львівського району невдовзі розпочнеться. Мережа заводів та точок продажу в основному була зосереджена на сході України (Харків та Київ). Попередньо на заводі працюватиме приблизно 1000 людей», — розповів керівник департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

Він уточнив, що зараз завершується процес виготовлення документації на землю, погодження проєктно-кошторисної документації на будівництво. Роботи планують розпочати найближчим часом. Наразі в ЛОВА не розголошують назву компанії, яка збудує новий хлібозавод, та обсяг інвестицій, пояснюючи, що таким є прохання інвестора.

Від початку повномасштабної війни росії проти України на Львівщину релокувались 203 підприємства, 130 з них уже працюють. Найбільше релокованих у таких галузях: легка промисловість — 39, машинобудування — 23, металообробка — 23, харчова промисловість — 21, хімічна промисловість — 13, медицина — 11, будівництво — 9, меблева промисловість — 7, торгівля — 36.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги