26 сентября 2022

Toyota закриває завод на росії

Toyota закриває завод на росії
1006

Toyota офіційно оголосила про припинення виробництва автомобілів на росії. У компанії наголосили, що після шести місяців простою не бачать перспектив відновлення роботи заводу у майбутньому. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Bloomberg.

Японський автоконцерн Toyota припиняє випуск автомобілів на росії через логістичні складнощі з постачанням запчастин. Завод компанії в селищі Шушари у Санкт-Петербурзі пропрацював 15 років.

Виробничий майданчик буде законсервований і, можливо, проданий, але випуск машин під брендом Toyota на ньому не відновиться.

З початку березня завод Toyota у Шушарах перебував у простої — на нинішнє рішення вплинула неможливість відновлення «ритмічних постачань» комплектуючих.

Завод Toyota у Санкт-Петербурзі був запущений у 2007 році. Підприємство випускало дві моделі бренду Toyota – Camry та RAV4. Його потужності було розраховано на виробництво 100 тисяч автомобілів на рік.

У 2021 році завод наростив випуск на 20% до 80,8 тис. машин, за той же період концерн продав на російському ринку 117,3 тис. машин (з урахуванням Lexus). Підприємство також постачало авто до Казахстану, Білорусії та Вірменії.

Читайте також: Американський виробник алюмінієвих банок Ball продав російський бізнес

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также