03 октября 2022

Нові санкції ЄС заборонять криптогаманці росіянам

Нові санкції ЄС заборонять криптогаманці росіянам
1066

Про те, що новий пакет акцій ЄС проти росії впровадить фактичну заборону на централізовані криптоінвестиції росіян, написав ресурс CoinDesk. Введена навесні в п'ятому пакеті санкцій стеля 10 тисяч євро на криптогаманцях на людину тепер стане нульовою, повідомляє TradeMaster.UA.

Частково це підтвердило і джерело Bloomberg: з метою обмеження виведення коштів із Росії через цифрові активи «європейським компаніям заборонять надання криптогаманців, криптовалютних рахунків або послуг зберігання криптовалюти російським громадянам і компаніям».

Централізованим біржам типу Binance та Coinbase доведеться підкоритися й новим правилам. Ймовірно, як і навесні вони дадуть російським клієнтам якийсь час на виведення коштів.

З іншого боку, саме вразливість централізованих криптовалютних сервісів змусила багатьох росіян зберігати криптоактиви на власних гаманцях, причому некастодіальних. Експерти ринку рекомендують використовувати децентралізовані біржі (DEX) типу Uniswap та PancakeSwap, у яких позбавити користувача доступу до криптовалюти неможливо.

Попит на криптовалюти і насамперед стейблкоїни — основний спосіб розподіленого виведення коштів за кордон — з початком часткової мобілізації на росії різко зріс. Премія за USDT при покупці становить у середньому 10% курсу долара на Мосбіржі.

Читайте також: Відтепер на WOG можна розрахуватися криптовалютою через Binance Pay

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также