05 октября 2022

Європарламент затвердив єдиний стандарт зарядних пристроїв для смартфонів і планшетів

Європарламент затвердив єдиний стандарт зарядних пристроїв для смартфонів і планшетів
1081

Європейський парламент затвердив нові правила, які запроваджують єдиний стандарт зарядних пристроїв для невеликих електронних гаджетів, таких як смартфони та планшети. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

Новий закон означає, що починаючи з осені 2024 року USB type-C буде стандартним зарядним портом для смартфонів, планшетів, електронних книг, клавіатур, комп'ютерних мишей, GPS-пристроїв, цифрових камер, гарнітур і навушників, ручних відеоігрових консолей і портативних колонок.

Починаючи з 2026 року USB-C стане нормою і для зарядних пристроїв для ноутбуків.

Згідно з новими правилами, споживачам більше не потрібно буде купувати різні зарядні пристрої щоразу, коли вони купують новий пристрій, оскільки вони зможуть використовувати один єдиний зарядний пристрій для цілої низки малих та середніх портативних електронних пристроїв.

Всі пристрої, які підтримують швидку зарядку, тепер матимуть однакову швидкість зарядки, що дозволить користувачам заряджати свої пристрої з однаковою швидкістю за допомогою будь-якого сумісного зарядного пристрою.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также