05 октября 2022

Швейцарський McDonald's почав приймати платежі у криптовалюті

Швейцарський McDonald
1101

У швейцарському місті Лугано ресторани мережі швидкого харчування McDonald's дозволили використати криптовалюту для оплати замовлень. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на .видання Bitcoin Magazine, яке опублікувало у своєму Twitter-акаунті однохвилинне відео. У ролику замовлення McDonald's оплачується за допомогою мобільного додатка з використанням криптовалюти.

Спосіб оплати біткоїнами схвалений компанією як експеримент. У березні 2022 року влада Лугано оголосила, що прийме біткоїн, Tether і токен LVGA як законні платіжні кошти.

Крім того, за допомогою криптовалюти мешканці Лугано зможуть сплачувати податки, паркувальні талони, комунальні послуги та плату за навчання для студентів. Очікується, що понад 200 магазинів та підприємств міста також прийматимуть криптоплатежі за товари та послуги.

У вересні 2021 року Сальвадор став першою країною у світі, яка дозволила використовувати біткоін як законний платіжний засіб. McDonald's приймає біткоїни у всіх ресторанах країни.

Читайте також: Відтепер на WOG можна розрахуватися криптовалютою через Binance Pay

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также