07 октября 2022

ОККО та Укргідроенерго планують розвивати виробництво та застосування «зеленого» водню

ОККО та Укргідроенерго планують розвивати виробництво та застосування «зеленого» водню
1253

Відповідний меморандум про співпрацю був підписаний на початку жовтня і визначає наміри щодо спільного бачення з розробки та реалізації проєктів виробництва, транспортування та продажу «зеленого» водню. Компанії спільно вивчатимуть досвід світових виробників «зеленого» водню для впровадження сучасних технологій в Україні. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

«Як прогресивна компанія, ОККО розвиватиме альтернативні види чистого палива, які в недалекому майбутньому можуть стати замінником традиційному пальному», - прокоментував співпрацю СЕО групи компаній ОККО Василь Даниляк.

Генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота додав зі свого боку, що компанія має намір взяти участь у виробництві з метою інтеграції України у європейські процеси декарбонізації шляхом зниження викидів вуглецю та виходу на ринки ЄС.

Даний крок дасть можливість не лише пришвидшити інтеграцію України у проєкти, направлені на участь у «зеленому переході», а і у перспективі - підвищить стабільність та незалежність енергосистеми нашої країни.

Читайте також: Ще три АЗК ОККО відновили свою роботу. Сьогодні – у Харкові

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также