24 листопада 2022

І в темряву, і в холод: АЛЛО забезпечила роботу 47 магазинів у 23 містах під час блекаутів

І в темряву, і в холод: АЛЛО забезпечила роботу 47 магазинів у 23 містах під час блекаутів
1268

Національний маркетплейс АЛЛО забезпечив безперебійну роботу під час тимчасового відключення електроенергії у майже 50 шоурумах та точках видачах мережі. Компанія облаштувала магазини зарядними станціями, автономними освітленням та wi-fi модемами. Це дозволяє працювати в будь-який час, а також приймати будь-які платежі – як готівкою, так і карткою. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Під час тижня знижок «Чорна П’ятниця» це гарантує клієнтам можливість прийти в магазини АЛЛО Мах чи АЛЛО, щоб вибрати товар зі знижкою, або забрати на точці видачі покупку, зроблену на маркетплейсі allo.ua. В магазинах мережі АЛЛО клієнти можуть придбати повербанки, зарядні станції та іншу техніку для облаштування атономних джерел енергії в себе в дома.

Автономні магазини АЛЛО, що працюють у блекаут, наразі є у 23 містах у 12 областях України: у Волинській, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Сумській, Харківській, Хмельницькій та Чернігівській областях. Зокрема, знайти працюючий магазин можна у Києві, Харкові, Запоріжжі, Вишневому, Одесі, Сумах та інших містах. Перелік магазинів, що працюють у блекаут, збільшується та оновлюється щотижня, невдовзі їх стане близько 170.

 «Ми дбаємо про комфорт наших клієнтів – щоб через вимкнення світла нікому не доводилось довго очікувати свою покупку, – зазначив Микола Астапов, директор із розвитку та форматів АЛЛО. – Також, із самого першого дня енергокризи, всі магазини групи компаній АЛЛО продовжують працювати в режимі заощадження електроенергії. Усі девайси з високим рівнем споживання електрики відключені: вивіски, екрани, частина освітлення у торговельному залі, смартфони, телевізори та всі товари у магазинах».

Від початку воєнного вторгнення росії в Україну ГК «АЛЛО» відновила роботу близько 280 магазинів з 340, які працювали до війни. До мережі групи входять шоуруми під брендами АЛЛО Мах та АЛЛО, Mi Store та магазини під брендами телеком-операторів.

Читайте також: Ліхтарі, рації та термобілизна — популярний «екстремальний набір» на маркетплейсі АЛЛО

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також