02 декабря 2022

IKEA відкриватиме у торгових центрах фудхоли Saluhall

IKEA відкриватиме у торгових центрах фудхоли Saluhall
1284

Проєкт позиціонується як гастрономічний простір у скандинавському стилі з фокусом на органічну їжу та дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Із запуском Saluhall компанія обіцяє повністю відмовитися від використання яловичини та запропонувати відвідувачам торгових центрів якісно новий формат громадського харчування. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

Для Ingka запуск нового проекту Saluhall є ще одним важливим кроком у розвитку стійких ініціатив слідом за концепцією Circuit, простором для спільної роботи Hej!Workshop у Швеції та Light by Livat у Китаї.

У компанії зазначають, що з новим форматом фудхолів буде здійснено вихід за межі простого обіду. Saluhall переслідуватиме мету надихнути споживачів вибирати більш екологічні страви, у тому числі на рослинній основі.

"Ми хочемо, щоб це було щось більше, ніж те, що пропонується в меню - сучасний та оригінальний поворот до традиційного фудхолу; надання місцевим спільнотам місця для зустрічей, смачної їжі та спільного спілкування ще більш інклюзивним та стійким способом", - прокоментували в Ingka .

Ключовою особливістю нових фудхолів стане дотримання етичних принципів. Корнери, що відкриваються у гастрономічних просторах, підписуватимуть угоди про перевагу в меню органічних продуктів, сезонних товарів та місцевих інгредієнтів. На першому етапі меню рестораторів складатиметься з рослинних продуктів на 80%, надалі цей показник збільшиться до 100%.

Центральними елементами нових фудхолів стануть найважливіші страви скандинавської вуличної кухні - випічка, бургери, морозиво та пиво, які подаватимуться відповідно до місцевих смаків та уподобань.

"Від морозива з вівсяного молока до рослинних бургерів, простір працюватиме як окремий ринок вуличної їжі у кожному місці зустрічі, пропонуючи сезонні, етичні, стійкі та високоякісні продукти за доступними повсякденними цінами", - прокоментували в компанії.

В останні роки гастрономічні простори займають все більш важливе місце у бізнесі Ingka Centres, яка управляє 45 центрами зустрічей по всьому світу. Останнім часом нові проекти були представлені в Китаї, Індії та Сан-Франциско. Нині ще кілька торгово-розважальних комплексів перебувають у стадії розробки.

Читайте також: ІKEA закликає британський уряд збудувати 90 000 соціальних будинків

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также