07 декабря 2022

Alibaba запустила в Іспанії новий маркетплейс

Alibaba запустила в Іспанії новий маркетплейс
1247

Нова платформа Miravia розрахована на багатих споживачів. Основна частина товарів, що представлені на маркетплейсі, — це іспанські та інші європейські бренди категорій: краса, мода, особистий догляд, електроніка, продукти харчування, товари для новонароджених та здоров'я. Про це повідомляє TradeMaster.UA  з посиланням на New Retail.

«Іспанія — один із європейських ринків із найбільшим потенціалом у секторі електронної комерції. Тут високий рівень проникнення інтернету та мобільних технологій, що є величезним потенціалом для такої мобільної платформи як Miravia», — розповів генеральний директор Miravia Ян Фонтен.

Платформа надає новим користувачам рекламні акції, такі як знижки на перше замовлення та безкоштовна доставка товарів на суму понад 10 євро ($10,44).

Чжан Чжоупін, старший аналітик з питань бізнесу та транскордонної діяльності Інституту економіки Інтернету, розповів, що Alibaba нарощує зусилля з освоєння зарубіжних ринків, і запуск нової платформи електронної комерції, орієнтований на іспанських споживачів із середнім і високим рівнем доходу, допоможе компанії глибше вивчити споживачів і покращити обслуговування місцевого ринку.

У грудні минулого року Alibaba провела реструктуризацію свого бізнесу та створила підрозділ міжнародної цифрової комерції, до якого входять такі платформи, як AliExpress, Alibaba.com та Lazada.

В останній квартальній звітності компанії дохід від сегменту міжнародної торгівлі за період з липня по вересень досяг 15,7 млрд. юанів ($2,2 млрд), збільшившись на 4% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Компанія заявила, що продовжуватиме зміцнювати потенціал у галузі логістики та ланцюжків поставок для обслуговування закордонного споживчого ринку.

Читайте також: Alibaba відмовилася від фінансування «Аліекспрес росія»

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также