08 декабря 2022

Apple планує розширити виробництво в Індії та В'єтнамі

Apple планує розширити виробництво в Індії та В
1164

Apple просить постачальників активніше планувати збирання її продукції не в Китаї, а в інших країнах Азії, особливо в Індії та В'єтнамі, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на The Wall Street Journal.

Поки що обсяги складання там невеликі. На Індію припадає від 2% до 4% виробництва iPhone. Згідно з даними JP Morgan, до кінця 2022 року Apple перенесе 5% світового виробництва iPhone 14 до Індії та розширюватиме свої виробничі потужності в країні. В результаті до 2025 там будуть виробляти 25% всіх смартфонів.

Що стосується В'єтнаму, то там планують виробляти 20% усіх планшетів iPad та годинників Apple Watch, 5% MacBook і 65% AirPods до 2025 року.

У Китаї компанія збирає 90% своїх пристроїв. Але політика влади країни щодо COVID-19 вдарила по виробництву техніки бренду. У країні оголошували локдауни у тих містах, де збираються пристрої. Це призвело до бунтів і просте на заводі Foxconn в Чженьчжоу. Виторг заводу в листопаді знизився на 29% і на 11% порівняно з минулим роком.

В результаті цих подій виробництво iPhone в Китаї може впасти мінімум на 30% порівняно з минулим роком.

Читайте також: Apple планує купити футбольний клуб «Манчестер Юнайтед»

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также