08 декабря 2022

eBay запустив сервіс з ремонту та відновлення одягу

eBay запустив сервіс з ремонту та відновлення одягу
1146

eBay — американська платформа продажу нових і вживаних товарів з використанням принципу аукціону — оголосила про нове партнерство з компанією, що спеціалізується на перепродажі, санітарній обробці та ремонті речей Advanced Clothing Solutions (ACS), за допомогою якої розраховує розширити пропозицію в сегменті вживаного одягу. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Fashionunited.com.

На компанію-партнера буде покладено функції з очищення, дезінфекційної обробки та ремонту вживаних товарів, а також заходи щодо розміщення товарів на майданчику та організація всієї логістики від продавця до покупця. Новою послугою зможуть скористатися як бренди, так і приватні особи.

Першою маркою одягу, який відкриє роздрібний продаж через сервіс-магазин ACS на eBay, стане Monsoon. В eBay зазначають, що бачать у новому напрямі можливості для зростання з урахуванням зростаючого попиту на вживані товари у своєї аудиторії, який, у свою чергу, викликаний інфляцією та прагненням знизити несприятливий вплив на навколишнє середовище.

Крім того, компанія сподівається, що залучення до проєкту таких професіоналів у своїй галузі, як ACS, допоможе подолати помилки, пов'язані з купівлею товарів секонд-хенду, та підвищити до них довіру з боку споживачів.

Ця ініціатива доповнить вже існуючі проєкти платформи, спрямовані на продовження життєвого циклу виробів та побудову сталого майбутнього. Так, у розділі Imperfects hub на eBay можна знайти одяг, взуття та аксесуари від більш ніж 100 відомих дизайнерів, включаючи North Face, Off-White, Puma, Fila та Timberland зі знижкою до 60%. У цю категорію потрапляють нові товари, що мають незначні дефекти, та вітринні зразки.

Читайте також: Zara - найпопулярніший бренд, одяг якого перепродують в інтернеті

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также