09 декабря 2022

«Вайз Лоджистікс» отримала визнання як «Надійний партнер року в логістиці»

«Вайз Лоджистікс» отримала визнання як «Надійний партнер року в логістиці»
1240

25 листопада 2022 року в рамках «ХХVIІ Всеукраїнського Дня Логіста: Відновлення ланцюгів постачання в умовах воєнного та післявоєнного стану» відбулося нагородження переможців Національної премії Ukrainian Logistics Award – 2022».

Експерти на підставі діяльності за минулий рік оцінювали 3PL операторів, компанії сектору «експрес-доставки», транспортно-експедиторські компанії, що пропонують перевезення всіма видами транспорту, складських операторів, митних брокерів та учасників ЗЕД, постачальників IT-рішень для логістики та складського обладнання, а також інших учасників українського ринку логістичних послуг.

У номінації «Надійний партнер року в логістиці» перемогла компанія «Вайз Лоджистікс».

«Вайз Лоджистікс» має досвід у диверсифікації міжнародних перевезень та роботі у складних умовах.

Компанія змогла швидко налагодити доставку вантажів до України попри відсутність українських вантажівок у Європі — вантажі доправляються місцевими перевізниками до складу в Польщі, де їх забирають українські вантажівки. Завдяки партнерському складу у Європі при минулих складнощах, які виникали у кінці року із відсутністю дозволів, це дозволяло оптимізувати вартість перевезень та швидкість доставки, організацію перевезень невеликих вантажів та повних тентів.

Під час війни, через блокування українських портів, «Вайз Лоджистікс» організувала доставку морських контейнерів до Польщі, де проводить перетарку в тент, оформлює всі митні документи та доставляє вантаж до України сухопутним шляхом. Це дозволяє підтримувати безперебійну роботу українських підприємств.

«Вайз Лоджистікс» має власний парк тентованих автомобілів класу EURO-6 та за потреби залучає надійних партнерів, які проходять внутрішній аудит на відповідність до вимог найкрупніших концернів Європи та мають CMR-страхування.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также