06 февраля 2023

Частка ЄС в експорті України зросла до 55%

Частка ЄС в експорті України зросла до 55%
1050

Частка Європейського Союзу в зовнішньоторговельному обороті України за підсумками 2022 року сягнула 55,5%, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Про це говориться у повідомленні Міністерства економіки України.

Зазначається, що до широкомасштабного вторгнення росії частка Євросоюзу в міжнародній торгівлі України складала 41%, більше 10 тис. українських компаній експортували свою продукцію до ЄС.

Як уточнила перший віцепрем’єр-міністр, міністер економіки України Юлія Свириденко, додаткові рішення, ухвалені в умовах війни, — скасування усіх мит, укладення угоди про скасування дозволів на перевезення, приєднання до системи спільного транзиту — допомогли Україні пом’якшити шок від війни і ще сильніше з’єднали українську економіку з ЄС.

«Йдеться не лише про експорт з України до Євросоюзу, але і про імпорт життєво важливих товарів — 90% палива Україна отримує з ЄС та 70% медичних препаратів», — уточнююється у повідомленні.

За словами Свириденко, уряд прагне забезпечити повну інтеграцію України у митний простір ЄС, енергетичний ринок, систему контролю за безпечністю харчових товарів тощо.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Кращі компанії

Особи

Блоги