24 травня 2023

Власник Louis Vuitton втратив $ 11 млрд за день

Власник Louis Vuitton втратив $ 11 млрд за день
1186

Власник транснаціонального холдингу Louis Vuitton Moet Hennessy (LVMH) Бернар Арно втратив за день $ 11,2 млрд через зниження вартості акцій. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Bloomberg.

Напередодні акції LVMH відразу втратили 5% своєї вартості, а всі європейські продавці класу люкс подешевшали приблизно на $ 30 млрд на добу. Цінні папери люксових брендів втрачають в ціні на тлі зростаючих побоювань ослаблення економіки США і зниження попиту на товари.

Акції LVMH, найбільшого в світі продавця предметів розкоші, неухильно зростали протягом останнього року і додали в вартості 23%. У квітні 2023 року було оголошено, що компанія стала першою в Європі, яка досягла капіталізації в $500 млрд.

Після цього Бернар Арно очолив рейтинг найбагатших людей планети, випередивши Ілона Маска. За останні дванадцять місяців статки власника LVMH зросли більш ніж на $53 млрд. Незважаючи на зниження вартості акцій і збиток в 11 мільярдів доларів, Арно продовжує лідирувати в рейтингу найбагатших бізнесменів - його статок оцінюється в $ 191, 6 млрд.

Читайте також: LVMH стала першою в Європі компанією вартістю понад $500 млрд

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також