28 липня 2023

Операційний прибуток Samsung скоротився на 95% за підсумками другого кварталу

Операційний прибуток Samsung скоротився на 95% за підсумками другого кварталу
1598

Операційний прибуток південнокорейського виробника електроніки Samsung знизився на 95% рік до року за підсумками другого кварталу 2023 року і склав 670 млрд корейських вон (близько $525,7 млн) проти 14,1 трлн вон за аналогічний період минулого року. У компанії зниження показника пов'язують із низьким попитом на чіпи пам'яті. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Виручка Samsung у другому кварталі зменшилася на 22% до 60 трлн ($47 млрд). Для порівняння: у другому кварталі 2022 року показник склав 77,2 трлн. Чистий прибуток компанії за звітний період впав на 84,5% рік до року - з 11,1 до 1,72 трлн.

"Очікується, що в другій половині року світовий попит буде відновлюватися, що повинно привести до покращення доходів за рахунок компонентного бізнесу", - розраховують у Samsung.

7 липня компанія опублікувала попередні фінансові результати за другий квартал. Тоді Samsung оцінила рівень падіння операційного прибутку майже на 96%. Агентство France-Presse назвало цей показник найнижчим за 14 років.

Читайте також: Samsung представив нові смартфони Galaxy Z Fold 5 та Galaxy Z Flip 5

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також