07 серпня 2023

Adidas має намір продати 100 магазинів, що залишилися в Росії

Adidas має намір продати 100 магазинів, що залишилися в Росії
1407

Німецькому виробнику спортивного одягу та аксесуарів Adidas AG залишилося продати 100 російських магазинів мережі, які на даний момент не працюють і виставлені на продаж, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на на слова гендиректора компанії Бьорна Гульдена.

«Ми маємо близько 100 магазинів, які не працюють, і, звичайно, вони були виставлені на продаж. Вони можуть бути продані приватним особам або здані в суборенду. Термінів для цього немає, але зараз ми платимо за оренду, тому що раніше це станеться, то краще», — сказав Гульден.

Раніше повідомлялося, що з початку поточного року чистий прибуток, що припадає на акціонерів Adidas AG, скоротився в 17,2 рази на річному вираженні і склав €45 млн. Згідно зі звітом компанії, розбавлений прибуток на акцію склав €0,29 проти €3,47. роком раніше. Виторг Adidas знизився в річному вираженні на 2,6%, склавши €10,617 млрд.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua



Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також