15 серпня 2023

Amazon скорочує портфель одягу ВТМ

Amazon скорочує портфель одягу ВТМ
1281

Маркетплейс Amazon відмовляється від кількох власних марок одягу, щоб знизити витрати та уникнути звинувачень у порушенні антимонопольного законодавства, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Business of Fashion.

Згідно з джерелами, онлайн-ритейлер вирішив ліквідувати 27 із 30 брендів. Трьома марками, що залишилися в портфелі, стали Amazon Essentials, Amazon Collection і Amazon Aware. Крім цього, маркетплейс припиняє випуск меблів під СТМ Rivet та Stone & Beam. Згортання лінійок обумовлено низьким попитом. Однак раніше стало відомо, що Федеральна торгова комісія США (FTC) мала низку підстав для пред'явлення антимонопольного позову Amazon.

Причому розслідування щодо онлайн-платформи було розпочато кілька років тому, коли уряд країни ініціював перевірку щодо великих технологічних компаній, які підозрюються у зловживанні становищем на ринку.

Зокрема, Amazon ставиться у вину те, що пріоритетне розміщення на майданчику отримують її власні продукти, тоді як конкурентні права сторонніх продавців ущемляються. Компанія заперечує будь-які порушення і має намір найближчим часом провести зустріч із FTC з метою довести необґрунтованість висунутих проти неї претензій.

Читайте також: Amazon планує подвоїти обсяги доставки у той самий день

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua



Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також