15 вересня 2023

У Львові відкрився «Сільпо» у стилі неофолк

У Львові відкрився «Сільпо» у стилі неофолк
1178

Хочемо поділитися новиною про те, що у Львові, 15 вересня почав працювати новий супермаркет «Сільпо» у ТЦ Sodova (вул. Садова, 2а). Це вже двадцятий «Сільпо» у місті Лева, торговельна площа становить 1219 кв.м. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Новий «Сільпо» виконаний у стилі неофолк. Під час шопінгу у вас є можливість отримати чітке усвідомлення свого коріння, ідентичності та привʼязаності до Батьківщини. Над концепцією дизайну магазину працював митець та технологічний художник Roman Chizz. Він досліджує українську візуальну спадщину, тому його творчість – це симбіоз  орнаментики та штучного інтелекту.

Ті, хто вже відвідав цей “Сільпо” отримали новий візуальний досвід та розширили горизонти розуміння орнаментальної символіки. Візит до магазину дозволить вам краще дізнатися про свищики, ружі, мотанки, а також про Бродівське письмо.

“Тільки пройшовши складні випробування, багато з нас змогли усвідомити та спіймати емоційний зв'язок, що охоплює серце людини, коли йдеться про її Батьківщину — місце, де вона народилася і виросла. Це відчуття пронизує душу, викликаючи почуття прив'язаності, патріотизму та незалежності”,  - ділиться враженнями Roman Chizz.

Звісно ж, окрім сакральних сенсів наш новий супермаркет не позбавлений того всього, що ви так любите у “Сільпо”. Тут піксельні вишивки з різних регіонів України простягаються між рядів смачних страв з кулінарії. Ляльки-мотанки оберігають процеси випікання найзапашнішого хліба. А свищики контролюють процеси купівлі товарів на касах.

Читайте також: Британський видавець склав перелік 25 найкращих шеф-кухарів України. Книга вже у "Сільпо"

 

 

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги